2019

Výstava pedagogů SUPŠ Uherské Hradiště  17.1. - 17.2. 2019

Jedná se o první z akcí, kterými si Střední uměleckoprůmyslová škola v Uherském Hradišti připomíná své významné jubileum: 80. výročí založení školy.

Na výstavě se představilo celkem šestnáct výtvarníků, kteří v současné době na škole vyučují. K vidění je malba, grafika, plastika, fotografie, keramika, kombinované techniky a další.

Instalace nemá společné téma, jejím posláním je upozornit prostřednictvím zajímavých autorů na tendence a jevy ve světě výtvarného umění.

Vystavují: Lubomír Ančinec, Marie Borošová, Vilém Čech, Dagmar Jahodová, Jitka Langerová, Miroslav Malina, Kamil Mikel, František Petrák, Klára Roche Popelka, Jan Pospíšil, Niké Silná, Jaroslava Slívová, Jana Smahelová, Rostislav Štefánek, Zdeněk Tománek a Vladimír Zálešák.

Fotogalerie:zde

 

Zmatené peníze 21.2. - 24. 3. 2019

Muzeum Napajedla slavnostně představí výstavu: Zmatené peníze z dílny Regionálního muzea v Litomyšli.

Interaktivní numizmatická výstava se věnuje platidlům států vznikajících po první světové válce a zejména zmatkům a kuriozitám, které tato doba přinesla. Návštěvníci se mohou seznámit s více než 250 papírovými platidly různého druhu i s tématy, která na ně byla tištěna. Součástí výstavy bude bohatý doprovodný program, který umožní vytvořit si vlastní měnu, vyzkoušet si skládačky a kostýmy nebo si zahrát tematické společenské hry.

 

Zbraně a zbroj od starověku po současnost 28.3. - 26.5. 2019

 

Absolventská výstava ZUŠ R. FIRKUŠNÉHO  30.5. 2019

 


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2019 Muzeum Napajedla
Realizace rotate Rotate