Genealogický kurz pro začátečníky

Kde: Muzeum Napajedla Nový Klášter, 3. patro

Cena: 600 Kč

Lektoři: Mgr. Pavlína Škrabalová, Ing. Karel Kysilka

Genealogický kurz je určen všem zájemcům o historii vlastních předků. Cílem kurzu bude seznámit účastníky jak s teorií z oblasti genealogie, tak s praktickými záležitostmi tak, aby mohli sami začít s bádáním a vyhledáváním svých kořenů. Během čtyř nedělních odpolední získají účastníci kromě teoretických znalostí také povědomí o dostupných zdrojích informací potřebných k bádání, naučí se základům čtení různých typů historických písem a prostor bude i na vlastní dotazy a vyhledávání.

Závaznou přihlášku zašlete nejpozději do 31. 12. 2017 na muzeum@napajedla.cz.  Budou Vám zaslány podrobné informace. Počet účastníků je omezen počtem 12 osob. Je nutné, aby každý účastník měl při lekci svůj notebook.