Na velikonoční neděli 31. 3. otevřeno 13-17.

Badatelská činnost v Muzeu Napajedla

Zajímá Vás napajedelská historie? A nevíte, kde začít? Rádi Vám poradíme.

Muzeum, jakožto paměťová instituce, je totiž otevřené všem studentům a badatelům. Disponujeme podklady a materiály k významným napajedelským osobnostem, zdejším památkám i jiným tématům z napajedelské historie. K dispozici je také malá odborná knihovna s prezenční výpůjčkou. Stačí nás kontaktovat na čísle 733 182 240 nebo přes email: muzeum@napajedla.cz a říci nám, co Vás zajímá nebo si domluvit návštěvu.

Pokud by se pak někdo chtěl zapojit aktivně do dění muzea, bude srdečně vítán v Muzejním klubu. Ten je založený na ryze dobrovolné činnosti, a tak záleží jen na jeho dovednostech a chuti. Práce v Muzejním klubu spočívá např. v zachycování vzpomínek starších spoluobčanů, společném zpracovávání různých témat z napajedelské historie, ale i aktivním zapojení přímo do činnosti muzea při přípravě výstav. Přijďte tedy mezi nás!

Datum vložení: 31. 10. 2014 13:33
Datum poslední aktualizace: 28. 1. 2022 9:58