Muzeum Napajedla

Vyprávění o výstavě Skautuj! na Českém rozhlase

Zaposlouchejte se do dvou reportáží.

Zaposlouchejte se do záznamu dvou reportáží k výstavě Skautuj!  v Českém rozhlase Zlín, které naleznete v odkaze níže.

Muzeu Napajedla přímo vybízí k tomu, aby se jich návštěvníci dotýkali. Jak štěká srnec a kdo byl Jerry Hodný, jehož jméno družina nese, zjišťovala reportérka Českého rozhlasu Zlín Blanka Kovandová. Díky ní můžete na výstavu zavítat už nyní v rozhlasové reportáži.

Druhý rozhovor je z přímého přenosu pořadu Rendez-vous Pavla Vacka, který hostil Barboru Košutovou (vedoucí Muzea Napajedla) a Zdeňku Čeleďovou (vůdkyně dívčího oddílu Skautu střediska Jerryho Hodného Napajedla).

Datum vložení: 27. 11. 2023 13:03
Datum poslední aktualizace: 27. 11. 2023 13:52