Výstava pedagogů SUPŠ Uherské Hradiště 17. 1. – 17. 2. 2019

Výstava pedagogů SUPŠ Uherské Hradiště  17. 1. – 17. 2. 2019

Jedná se o první z akcí, kterými si Střední uměleckoprůmyslová škola v Uherském Hradišti připomíná své významné jubileum: 80. výročí založení školy.

Na výstavě se představilo celkem šestnáct výtvarníků, kteří v současné době na škole vyučují. K vidění je malba, grafika, plastika, fotografie, keramika, kombinované techniky a další.

Instalace nemá společné téma, jejím posláním je upozornit prostřednictvím zajímavých autorů na tendence a jevy ve světě výtvarného umění.

Vystavují: Lubomír Ančinec, Marie Borošová, Vilém Čech, Dagmar Jahodová, Jitka Langerová, Miroslav Malina, Kamil Mikel, František Petrák, Klára Roche Popelka, Jan Pospíšil, Niké Silná, Jaroslava Slívová, Jana Smahelová, Rostislav Štefánek, Zdeněk Tománek a Vladimír Zálešák.

Datum vložení: 18. 2. 2019 18:31
Datum poslední aktualizace: 29. 1. 2022 18:02