Procházka historií Napajedel / červen – září 2021 / park Na Kapli

V průběhu letních měsíců je v parku Na Kapli nainstalována venkovní panelová výstava, která vás provede Napajedly tak, jak je znali naši předkové. Na třiceti zastaveních můžete srovnat historickou podobu různých míst se současností.

Zachyceny jsou typické stavby a kompozice z centra města, ale také méně obvyklé pohledy z nedalekého okolí. Na procházku se můžete vydat třeba od Kina Napajedla.

Pokud byste se s námi chtěli podělit o vlastní pohlednice či fotografie města (časově zařazené od nejstarších dob po rok 2000), velmi rádi je přijmeme do sbírek nebo jen oskenujeme a obratem navrátíme. Stačí se zastavit osobně v Muzeu Napajedla (případně v Informačním centru v přízemí Nového Kláštera), anebo se obrátit na Mgr. Terezu Gomolovou Kovaříkovou (733 182 240, kovarikova.muzeum@napajedla.cz). Děkujeme!

Datum vložení: 10. 6. 2021 18:53
Datum poslední aktualizace: 29. 1. 2022 18:37