Malý princ Elišky Podzimkové / 11. 4. - 11. 6. 2023

Malý princ

unikátní interaktivní výstava

maly princ

Na jaře přiletí do Napajedel Malý princ! Už teď se můžete těšit na interaktivní výstavu, která představuje klasické dílo Antoina de Saint-Exupéryho ve výjimečné úpravě. Nové zpracování knihy Malého prince doprovodila Eliška Podzimková vytvořením tajuplného fantazijního světa, který Vás okamžitě pohltí. A stejně jako v Eliščině knize, tak i obrazy na výstavě magicky ožijí. Do svých tabletů nebo telefonů si můžete nainstalovat aplikaci Artivive, díky níž se, v na první pohled statických obrazech, začne odehrávat příběh. Kouzlo!

Budete moci všemi smysly vnímat díla, která jsou unikátním spojením dokonale zvládnutého kreslířského řemesla, fotografie, moderních technologií a nespoutané představivosti. Prožijte interaktivní stanoviště z mechu, lávových kamenů nebo třeba černé čočky. Nad hlavou vám bude zářit obří měsíc... Přijďte se ponořit do hlubin vlastní fantazie a odneste si netradiční zážitek.

Výstavu lze navštívit každý den.

Komentované prohlídky výstavy pro veřejnost:

úterý 30. 5. 2023 / 17:00

Prohlídka s průvodcem potrvá asi 60 minut a počet míst je omezen, doporučujeme tedy využít předprodeje v pokladně muzea v Informačním centru Napajedla. Cena: 120/80 Kč.
Těšíme se na vás!

Fotogalerii naleznete zde.
Upoutávka Martina Petříčka zde.
Reportáž TVS zde.
Reportáž NTVcable zde.